Internetové stránky provozované Tichý svět - chráněná pracoviště, o. p. s. používají cookies. Používáním těchto webových stránek s tímto použitím souhlasíte. V pořádku Více informací o cookies

Jak zpříjemnit online poradu?

23. září 2020

Z nabídky online pochutin Tiché cukrárny.

V reakci na aktuální dění a vzniklá opatření vám nabízíme nový produkt, který jsme pojmenovali Online dobroty z Tiché cukrárny. 

Tichá cukrárna se při svém vzniku zaměřila mimo jiné na servírování našich dobrot do kanceláří a firem při příležitosti různých pracovních porad. Většina z Vás a Vašich kolegů nyní pracuje z domova a Vaše společná setkání probíhají v online módu. Nová doba si žádá nové postupy, a proto nyní nabízíme dovoz občerstvení přímo Vám a Vašim kolegům domů, kde si společné schůze můžete obohatit dobrotami od nás, a to vše v možnosti odběru tzv. náhradního plnění.

Jak to celé v praxi funguje?

Je to velice jednoduché. V základní sadě balíčku máte na výběr mezi sladkou verzí, slanou verzí a kombinací obojího. Každý balíček obsahuje dobroty z Tiché cukrárny, kávu značky Drip it a závoz po Praze až k Vám domů. Objednat si u nás můžete minimální počet 10 balíčků (jednoho typu) a maximálně 50 celkem. To vše, prosím, poptejte u naší paní provozní (objednavky@tichacukrarna.cz) minimálně 3 pracovní dny předem. Naše možnosti závozu jsou úterý odpoledne, středa/čtvrtek/pátek po celý den. Kompletní balíček stojí včetně dopravy 120 Kč.

Obsah balíčku:

sladký = kynutý koláč s tvarohem + ořechový rohlíček + skořicový šnek classic + káva Ethiopia Sidamo

slaný = snídaňová bagetka šunková/caprese + velký pizza šnek + káva Brazil Minas Gerais

kombi = snídaňová bagetka šunková/caprese + skořicový šnek classic + káva Nicaragua Jinotega

objednavky@tichacukrarna.cz