Internetové stránky provozované Tichý svět - chráněná pracoviště, o. p. s. používají cookies. Používáním těchto webových stránek s tímto použitím souhlasíte. V pořádku Více informací o cookies

Když vy nemůžete k nám, pošleme se my k vám!

11. února 2021

Udělejte si pohodu s naší kávou, skvělými ořechovými krémy nebo dobrotami z Tiché cukrárny. Vaším nákupem nás podpoříte.

Tichá kavárna vás nemůže přivítat v teple uvnitř, ale nabízí vám všechny své dobroty z otevřeného okénka, a navíc ještě skvělou kávu. Tu si můžete koupit a udělat si ji v teple vašeho domova. Máte na výběr ze dvou vzorků, takže si na své přijde každý, kdo si svůj den neumí bez šálku kávy představit. 

I Tichá cukrárna vymyslela, jak dostat své umění k vám domů. Objednejte si dorty, koláče, quiche či cupcaky, prostě po čem jen toužíte, abyste si osladili (nebo osolili) život. A zároveň si můžete užít esenci cukrárny v úžasných domácích a zdravých ořechových krémech. Pro milovníky nutelly máme jeden obzvlášť vypečený, a to ořechový krém s čokoládou. Když vy nemůžete k nám, my půjdeme k vám! Objednávejte zde.