Internetové stránky provozované Tichý svět - chráněná pracoviště, o. p. s. používají cookies. Používáním těchto webových stránek s tímto použitím souhlasíte. V pořádku Více informací o cookies

Oslaďme jim život vol.2!

20. října 2020

Tichý svět právě organizuje zaměstnaneckou sbírku na dovoz občerstvení do FN v Motole pro personál, který zde pracuje na covidových odděleních. Dobroty sem budou pro cca 40 lidí dováženy během tohoto a příštího týdne. Pokud chcete podpořit aktivity Tichého světa, můžete i vy!

Vznikl tady takový nápad. Co kdybychom udělali zaměstnaneckou sbírku, ze které by se během příštích 14 dní platilo dovážení sladkých i slaných dobrot z Tiché cukrárny na covidová oddělení v Motole?

Tak jsme vše zařídili a během tohoto a příštího týdne budou lidé z cukrárny péct a zavážet (asi 4x) radost vždy pro cca 40 lidí na různých covidových oddělení FN v Motole.

Vše je domluveno přímo s FN Motol, kde jsou nadšeni a podpory svých lidí si opravdu moc váží.

Zaměstnanci Tichého světa svou sbírkou podpoří nejen lékaře a sestry v první linii, ale také kolegy z Tiché cukrárny, kteří budou výrobky připravovat.

Pokud byste i vy chtěli přispět na aktivity Tichého světa - chráněných pracovišť a podpořit tak jejich provoz, budeme rádi za jakoukoliv částku na sbírkový účet číslo: 2501827750/2010.

Děkujeme!!!

#Osladmejimzivot

2