Internetové stránky provozované Tichý svět - chráněná pracoviště, o. p. s. používají cookies. Používáním těchto webových stránek s tímto použitím souhlasíte. V pořádku Více informací o cookies

SOUTĚŽ!

21. září 2020

Vyhrajte dorty z Tiché cukrárny na celý rok ZDARMA!

Stačí, abyste od 22. 9. do 18. 12. udělali co nejvíc objednávek z Tiché cukrárny a rok 2021 se pro vás stane rokem dobrot.

Že sami tolik dobrot nesníte? Jednoduchá věc, zapojte do soutěže své blízké! Stačí, když do objednávky napíší domluvené jméno a společně se vám se přičte soutěžní bod. Pokud získáte nejvíc bodů, můžete se o vaši sladkou výhru rozdělit. A že máte raději slané mlsání? Jako výhru si můžete vybrat cokoliv z široké nabídky Tiché cukrárny. Přesné podmínky soutěže najdete níže.

Nezapomeňte, že v pátek máme rozvoz po celé Praze jen za 100 Kč!

Informace a objednávky na mailu: objednavky@tichacukrarna.cz

Pravidla:

  1. Soutěž probíhá od 22. 9. do 18. 12.

  2. Účastníkem soutěže může být každý, kdo do konce soutěžního období udělá objednávku v Tiché cukrárně.

  3. Výhru získá soutěžící nebo tým soutěžících, na jehož jméno bylo učiněno nejvíce objednávek. Účastník se může domluvit s dalšími lidmi, kteří budou na heslo: jméno soutěžícího tvořit objednávky. 

  4. Za každou objednávku na stejné heslo/jméno se bude počítat bod. 

  5. 19. 12. soutěž uzavřeme a ten, kdo bude mít největší počet bodů, vyhraje možnost objednat si každý měsíc příštího roku jakýkoliv výrobek z katalogu Tiché cukrárny i s dovozem zadarmo. 

  6. Výhru si může kromě výherce vybrat každý, koho výherce určí. 

  7. Výhra se musí vybrat vždy jednou do konce každého kalendářního měsíce, a pokud tak výherce nebo jiná určená osoba neučiní, není výhra z jednoho měsíce na druhý přenosná.